KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292088
nr 1629 2088
Lisbeth Nilsson Camé, "Vintersamer", 1991. Signerad. Olja på duk, 54x65, oramad
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:28:19
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer